Skip to main content

Skirejser med bus

Opsamlings plan bus Italien

 

Sjælland

By Adresse Afrejse tid fredag Hjemkost tid søndag
Kastrup Kastrup Lufthavn, terminal 3 08:15 16:30
Sjælør København, Sjælør station 08:45 16:15
Køge Ølby Station, Sdr. Centervej, 46oo Køge 09:30 15:30
Ringsted Ringsted, Outlet, Bus P v/Klostervangen 10:00 15:00
Slagelse Slagelse, Transportcenter Stop 39 10:30 14:30

 

Fyn

By Adresse Afrejse tid fredag Hjemkost tid søndag
Nyborg Nyborg v/svømmehallen, Storebæltsvej 13 11:00 14:00
Odense Odense, afkørsel 53, Blommenslyst 11:45 13:30

 

Jylland

By Adresse Afrejse tid fredag Hjemkost tid søndag
Ålborg P-plads afk. 26, T.H. Saursvej 08:30 15:45
Randers Elro Arena, Fyensgade 1 09:45 14:45
Århus v/Musikhuset, Thomas Jensens Alle 2 10:30 14:15
Skanderborg Skanderborg Banegård 11:00 13:40
Horsens Afkørsel 56, Q8 v/Lund 11:20 13:15
Vejle Lunddahl Nielsensvej 1, v/Papuga Bus 12:00 12:45
Kolding Hylkedal: udrejse Vest - hjemrejse Øst 12:30 12:30
Åbenrå Afkørsel 70 v/Circle K 13:15 11:45
Padborg v/OK Tank, Lejrvejen 12 13:45 11:45

 

Italien

By Adresse Estimeret Ankomst tid Hjemrejse tid
Canazei Estimeret tid for ankomst og afrejse 07:00 18:00
Livigno Estimeret tid for ankomst og afrejse 07:00 19:00
Passo Tonale Estimeret tid for ankomst og afrejse 08:40 17:45

 

 

 

 

Opsamlings plan bus Østrig

 

Sjælland

By Adresse Afrejse tid fredag Hjemkost tid søndag
Kastrup Kastrup Lufthavn, terminal 3 10:15 16:30
Sjælør København, Sjælør station 10:45 16:15
Køge Ølby Station, Sdr. Centervej, 46oo Køge 11:30 15:30
Ringsted Ringsted, Outlet, Bus P v/Klostervangen 12:00 15:00
Slagelse Slagelse, Transportcenter Stop 39 12:30 14:30

 

Fyn

By Adresse Afrejse tid fredag Hjemkost tid søndag
Nyborg Nyborg v/svømmehallen, Storebæltsvej 13 13:00 14:00
Odense Odense, afkørsel 53, Blommenslyst 13:45 13:30

 

Jylland

By Adresse Afrejse tid fredag Hjemkost tid søndag
Ålborg P-plads afk. 26, T.H. Saursvej 10:30 15:45
Randers Elro Arena, Fyensgade 1 11:45 14:45
Århus v/Musikhuset, Thomas Jensens Alle 2, 12:30 14:15
Skanderborg Skanderborg Banegård 13:00 13:40
Horsens Afkørsel 56, Q8 v/Lund 13:20 13:15
Vejle Lunddahl Nielsensvej 1, v/Papuga Bus 14:00 12:45
Kolding Hylkedal: udrejse Vest - hjemrejse Øst 14:30 12:30
Åbenrå Afkørsel 70 v/Circle K 15:15 11:45
Padborg v/OK Tank, Lejrvejen 12 15:45 11:45

 

Østrig

By Adresse Estimeret Ankomst Hjemrejse
Saalbach Estimeret tid for ankomst og afrejse 07:00 21:30
Zell am See Estimeret tid for ankomst og afrejse 07:30 21:00
Bad Gastein Estimeret tid for ankomst og afrejse 08:30 20:00
Wagrain Estimeret tid for ankomst og afrejse 09:30 19:00